Sushi Warszawa Wola

Warszawa Wola

Lokal Sushi World na Woli

Sushi World na Woli w Warszawie

Lokal na Woli w Warszawie.

Warszawa Wola

Ogrodowa 48
00-876 Warszawa
Tel: 508 368 888

Zamów online
Nasze sushi to uczta dla oczu

Wyśmienita kuchnia japońska w Warszawie

Odpowiadając na potrzeby miłośników sushi, stworzyliśmy ogólnopolską sieć sushi barów Sushi World. Nasza restauracja japońska znajduje się teraz również w warszawskiej dzielnicy Wola. Kilkanaście lokali sushi w całej Polsce to doskonały dowód na to, że nasze sushi cieszy się popularnością wszędzie. Odwiedź naszą restaurację sushi na Woli lub zamów jedzenie z dowozem. Dowozimy w następujących rejonach: Wola, Bemowo, Żoliborz, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów, Sadyba.

Wyborne sushi na Woli

Sushi bar w Warszawie na Woli

Nasza restauracja japońska na warszawskiej Woli oferuje szeroki wybór pysznego sushi. Jesteśmy dumni z naszych umiejętności w tworzeniu różnych rodzajów sushi, które z pewnością zaspokoją gusta naszych klientów. Bez względu na to, czy preferujesz futomaki, hosomaki, nigiri czy uramaki, znajdziesz u nas idealne danie dla siebie. Nasze sushi nie tylko smakuje wyśmienicie, ale także jest pięknie podane. Stawiamy na jakość i estetykę, aby nasi goście mogli cieszyć się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale także estetyką naszych dań. Dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić najwyższe standardy w naszej restauracji.

Czas na lunch
Duże zestawy sushi na spotkania
Vege sushi
Wyborne sushi w sieci restauracji Sushi World
Dostawa sushi na terenie Warszawy i okolic
Kilkanaście lokali japońskiej sieci restauracji w Polsce
Zamów sushi z dowozem w Warszawie
Doskonałe sushi w stolicy Polski

Dobre Sushi na Woli

To dzięki Wam nasza restauracja sushi każdego dnia jest coraz lepsza. Przychodzi do nas cała Warszawa, a nawet pojawiają się goście z dalszych miejscowości. Co sprawia, że nasze jedzenie jest tak dobre? Nie będziemy pisać o tak oczywistych sprawach jak jakość składników jedzenia czy najlepsi kucharze sushi z Polski. Jest jeszcze coś. Tym czymś jest magia, która sprawia, że restauracja Sushi World staje na wysokości zadania, i stosując właściwe proporcje dań w sposób perfekcyjny pieści Wasze kubki smakowe.

 

Japońskie jedzenie na dowóz - Ty wybierasz

Zamawiaj sushi przez internet

Ponadto, zamawianie jedzenia przez stronę internetową restauracji daje również więcej możliwości personalizacji zamówienia. Klienci mogą dokładnie wybrać dania i dodatki związane z ich zamówieniem. To sprawia, że jedzenie jest dokładnie takie, jakie konsument sobie wymarzył.

 

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe do Sushi World Wola

Potrzebujesz pomocy? Albo chcesz zamówić telefonicznie? Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Nd-Czw 12-22

Pt-Sob 12-23

Dane kontaktowe

reklamacje.sushiworld@gmail.com

+48 508 368 888

Dane adresowe

Ogrodowa 48,

 00-876 Warszawa

Dane kontaktowe

Chcesz zadzwonić?

Jeśli chcesz zamówić telefonicznie, możesz do nas zawsze zadzwonić!

Kontakt

Table Reservation